KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14114294

nr 1411 4294

Blandteknik

monogramsignerad, interiör, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 19:48:07